Sosyal Medya:

Sude Sevda Akıncı

20 Ekim 2000 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Liseyi Mustafa Saffet Anadolu Lisesinin ardından Final Temel Lisesinde tamamlamıştır. Şu anda Doğuş Üniversitesinde tam burslu ingilizce endüstri mühendisliği 3.sınıf öğrencisidir.


Şu anda Borusan Lojistik’de ticari mükemmellik ve pazarlama departmanında uzun dönem stajyer olarak çalışmaktadır. Staj deneyimlerinin yanı sıra çeşitli sosyal sorumluluk projeleri ile kendini geliştirmeye devam etmektedir. Toplum Gönüllüleri Vakfı’nda (TOG) 2 projede gönüllülük yapma deneyimi vardır. Farklı projelerde gönüllü sorumluluğu ve ekip lideri olarak görevlerde bulunmuştur. Dersdem Birebir projesiyle 2 ortaokul öğrencisine 6 ay gönüllü matematik eğitmenliği yapmıştır.


Enerjik ve pozitif, üretmeyi ve farklı işlerde/ekiplerde bulunmayı seven biri olan Sude Sevda Akıncı; 2022 yılında kariyer ve yönetici koçu İlker Canbulut öncülüğünde yürütülen Lider Gelişim Programı’na katılmaya hak kazanarak LİGEP 5 ailesinin bir üyesi olmuştur. 2023 yılı itibariyle Lider Gelişim Programı insan kaynakları biriminden sorumlu yönetim konseyi üyesidir.