Sosyal Medya:

Şeyma Yıldız

Şeyma YILDIZ, Balıkesir Şehit Turgut Solak Fen Lisesi 2018 mezunudur. Lise döneminde 2 yıl öğrenci meclis başkanlığı / başkan yardımcılığı yapmıştır ve çeşitli sosyal sorumluluk projelerine liderlik etmiştir. 3 yıl Balıkesir Karesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi temsilcisi ve Balıkesir Fen Lisesi Mezunlar Derneği başkanı olarak görev almıştır.

2019 yılından itibaren Kocaeli Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bünyesinde eğitim hayatına devam etmektedir. Lisans eğitiminin yanında Endüstri Mühendisliği Kulübü aktif üyeliği, Mühendis Beyinler Kulübü marka koordinatörlüğü ve yönetim kurulu üyeliği sorumlulukları yürütmüştür. Zorlu Holding ve MEF Üniversitesi destekleriyle gerçekleştirilen YetGen eğitim platformu 2021 mezunudur.

Opm-D Danışmanlık firmasında iş analisti stajyeri olarak çalışmıştır. Operasyonel mükemmellik, otomasyon ve liderlik gibi alanlarda araştırma çalışmaları yapmıştır. Aynı zamanda aldığı tasarım eğitimleri ve teknik becerileri kullanarak freelance olarak çalışmaya devam etmektedir.

Refleksoloji ve masaj alanındaki özel ilgisiyle bilimsel araştırmalar yapmakta ve kendisine uygulama alanı oluşturmak için bir girişim üzerinde çalışmaktadır.

Pandemi sürecinde kendinde keşfedilmeyen yönlerini bulmak için 3 farklı mentör ve 1 yaşam/kariyer koçu ile çalışmalar yürütmüştür.

Kariyer ve Yönetici Koçu İlker CANBULUT tarafından kurulan Lider Gelişim Programı kapsamında Yönetim Konseyi ve Dergi Ekibinde görev yapmaya devam

.