Sosyal Medya:

Neslihan İnce

19 Mayıs 2000 yılında Kahramanmaraş’ta doğdu. 2018 yılında İnönü Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Biyomedikal Mühendisliğini kazandı.

Bebiller Medikal’de 7 ay boyunca stajyer olarak çalışmış. “Taşınabilir Solunum Cihazı” üretilmesine yardımcı olmuştur. Aynı zamanda bir danışmalık şirketi olan İstanbul Consulting Group’da proje stajyeri olarak proje süreçleri ile ilgilenmektedir.

Türkiye’nin ilk ve resmi tek Biyomedikal Mühendisleri Derneği olan BİYOMED’in 9 boyunca üniversite temsilciliğini yapmıştır. , Masterstep girişimine Proje Koordinatörü olarak seçilip Masters Of Sector projesinin tasarlanma-geliştirilme-uygulanma sürecinde 3 ay koordinatörlük yapmıştır. Bilkent Üniversitesi Operational Research Club etkinlik temsilciliğini yapmıştır. İki farklı etkinlikte üst üste 3 hafta en çok katılımcı toplayan temsilci olmuştur.

“Bu Kış Çocuklar Üşümesin” projesinin yöneticilerinden biri olmuştur. Proje kapsamında 10 doğu ilinde ki yardıma ihtiyacı olan 23 köy okuluna 127 yardım paketi gönderilmiştir.

Geleceğin Bilimi platformunda etkinlik organizatörü, Gelecek Meclisinin yönetiminde aktif görev almıştır. İTÜ Markalaşma Kulübü ve Biyomedikal Mühendisliği Topluluğunun aktif üyesidir. Birçok farklı programda moderatör olarak görev almıştır.

Bir liderlik programı olan Liderlik Gelişim Programında Dergi yazarı olarak devam etmektedir.

.