Sosyal Medya:

Nazlı Arpacı

16 Nisan 2001’de İstanbul’da doğan Nazlı Arpacı liseyi Maltepe ECA Elginkan Anadolu Lisesi’nde okumuştur. Aslen Eskişehirlidir. Lisede fizik yarışmasına katılmıştır. 2019 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Gıda Mühendisliği’ni kazanmıştır. Aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi’nde İşletme okumaktadır.


Üniversiteye başladığı andan itibaren öğrenci kulüplerinde aktif rol almaya başlamış ve İTÜ Yatırım Kulübü’nde Tanıtım Komitesi Eşbaşkanı olarak yönetimde yer almıştır. Yönetim dönemi boyunca sosyal medya yönetimi, e-posta pazarlama gibi kulübün PR çalışmalarını yürütmüştür, çeşitli üye gruplarını yönetmiştir. Ayrıca kulübün Youtube videolarında kamera önünde yer almış, kulüpte ilk kez podcast üreticiliği yapmış ve Doozy Band isimli podcast kanalını oluşturmuştur.


TÜBİTAK’da temel gıda analizleri üzerine staj yapmıştır. Toblerone, Falım, Oreo gibi markalarıyla bilinen Mondelēz International’ın düzenlemiş olduğu vaka yarışmasında grup arkadaşlarıyla birlikte 1. olmuştur. Toptalent’da üniversite ve kulüp ilişkileri stajyeri olarak gönüllü stajını yapmıştır.


2022 yılında hayatında yeniliğe ihtiyaç duyduğu bir zaman diliminde LİGEP ile tanışmış ve LİGEP5 grubuna dahil olmuştur. Ligep Talks’un koordinatörlüğünü yürütmüştür, aktif olarak İK biriminde görev almaktadır.


Samimiyete, dürüstlüğe ve ciddiyete önem vermekte, hobi olarak Tango dansıyla ilgilenmektedir. Boş zamanlarında kedisi ve arkadaşlarıyla vakit geçirmekten keyif almaktadır.

.