Sosyal Medya:

Muhammed Furkan Cenger

Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesi öğrencisidir. Merkezi Selçuk Üniversitesi’nde olan ve ulusal çalışmalar yürüten Hukuk Akademisi Topluluğu’nun kurucusu ve yönetim kurulu başkanıdır.

Hukuk Akademisi Topluluğu kapsamında 50 farklı hukuk fakültesinden çok sayıda öğrenci ile on binlerce öğrencinin katıldığı çalıştaylar, konferanslar, tartışma programları vb. Gibi organizasyonlar düzenledi ve düzenlemeye devam ediyor. Çok önemli ve büyük projelere imza atmıştır.

40 ülkede faaliyet gösteren Brüksel merkezli bir öğrenci ağı olan Erasmus Student Network ESN Selçuk’ta Avrupa Birliği, Erasmus proje eğitimleri, Erasmus Günleri, kültürel miras ve çeşitlilik gibi birçok konuda gönüllü olarak çalıştı.

Bir sosyal sorumluluk projesi kapsamında ICF sertifikalı yönetici koçu İlker Canbulut tarafından yürütülen Lider Gelişim Programı’na kabul edildi. Topluluktaki yüzden fazla insanı koordine eder.

Yetkin Gençler bünyesinde 21. yüzyıl yetkinliklerinin kazandırılması amacıyla hazırlanan eğitim programına katıldı.

Ayrıca İstanbul Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri programına devam etmektedir. İkinci bölüm sayesinde bilgi kültürünü tanımanın yanı sıra çağın teknolojilerini yönetsel bir şekilde kullanmayı öğrenir.

Yayınevi yetkilileri, Timaş Yayın Grubu’nda editörlük ve pazarlama projelerini ve fikirlerini paylaşmış ve bu projeler hayata geçirilmiştir.

.