Sosyal Medya:

İrem Nur Karadeniz

26 Şubat 2002 tarihinde İstanbul’da doğan İrem Nur Karadeniz Hayrullah Kefoğlu Anadolu Lisesi’nde eğitim görmüş, bir sene boyunca okulundaki Sosyal Yardımlaşma Kulübünde Genel Koordinatör Yardımcılığı göreviyle birtakım projeler yürütmüştür. Bunun yanı sıra Çok Sesli Koro, Kariyer Zirveleri gibi farklı okulların ve kulüplerin yürüttüğü organizasyonlarda yer almıştır.

Her alanda bilgi sahibi olmak, farklı deneyimler kazanmak amacıyla ilerlediği hayatına 2020’de kazandığı İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Bölümü’nde devam etmektedir. Hazırlık yılından bu yana farklı okul kulüplerine üye olup çeşitli etkinliklerde Organizasyon Ekip Üyesi olarak yer alarak sponsorluk bulma, network kazanma gibi alanlarda deneyim kazanmıştır.

Hobileri arasında kitap okumak, film izlemek, insanlarla bu konularda sohbet etmek, fotoğraf çekmek, yoga ve meditasyon yapmak olan, bunların yanı sıra zaman yönetimine olan ilgisiyle planlı programlı yaşamaya özen gösteren İrem şuan 2. sınıf öğrencisi olarak okulundaki kulüplerin yanı sıra okul dışı etkinliklerde de olabildiğince aktif rol alıp yeni eğitim programlarına, kariyer yolunda kendisine öncülük edeceğini düşündüğü her topluma girmeye özen göstermektedir.