Sosyal Medya:

İrem Geyikçi

Kartal Doğa Koleji Anadolu Lisesi mezunu ve Doğuş Üniversitesi’nde okuyan İrem Geyikçi, İngiliz Dili ve Edebiyatı ile Psikoloji alanlarında %100 İngilizce ve %100 burslu olarak eğitim alıyor. Lider Gelişim Programı kapsamında görev alarak liderlik becerilerini geliştirmesinin yanı sıra LİGEP Speaking Club Koordinatörlüğünü üstlenmektedir.

Aynı zamanda, Gravitas Danışmanlık’ta Araştırma Asistanı olup Cansın Özgör’ün asistanı olarak migren tedavisi üzerine yoğun araştırmalarda bulunmaktadır. İş dünyasıyla ilişkilerde liderlik pozisyonlarını üstlenmiş, YetGen, McKinsey Forward, Startup Wise Guys, Rehber Klinik ve Psikopark gibi önemli şirketlerde staj yaparak deneyim kazanmıştır. AIESEC’te pazarlama ve iş geliştirme ekiplerinde görev alıp Incoming Global Volunteers kapsamında Middle Manager olarak seçilmesinin yanı sıra, ÜNLÜ&CO’da Kadın Teknoloji Girişimleri Akademisi’nde liderlik yapmış ve Türkiye Girişimcilik Vakfı’nda “Challenger” seçilmiştir. Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi’nden, Milyon Kadına Mentör’den ve Microsoft Founders Hub’dan kabul almıştır. Avrasya Gençlik Araştırmaları Derneği’nde Dış İlişkiler Başkanı’dır. Bitanıdık adlı bir girişimde AR-GE takım üyesi olarak görev almaktadır.

Doğuş Üniversitesi Startup Kulübü’nde Ekosistem Ekibi üyesi olarak yer alarak girişimcilik ekosistemine katkıda bulunmuş, birçok ulusal ve uluslararası organizasyonda yer almıştır. Bu süreçte, migren tedavisi konusundaki bilimsel çalışmalara katkıda bulunarak nörobilim ve psikoloji alanlarında uzmanlık geliştirmekte ve bilgi birikimini artırmaktadır.