Sosyal Medya:

Gizem Selen

7 Temmuz 2001 tarihinde İstanbul’da doğdu. 2019 yılında Güngören Anadolu Lisesi’nden mezun olan Gizem, bu süreçte sahneye olan ilgisini fark ederek halk oyunları ekibinde 1.5 yıl baş dansçı olarak görev aldı. Arkadaşları ile birlikte köy okullarına yeterli kaynak sağlayacak bir gönüllü çalışma başlattılar ve birden fazla okulun ihtiyaçlarını karşıladılar.

2021 yılında İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme bölümünü kazandı. Kendini geliştirmeyi, öğrenmeyi, sınırlarını aşmayı ve sosyal bir çevre edinmeyi amaç edinerek ilk senesinde Gelişim Kulübü’nde E-Ticaret Departmanında Eğitim Sorumlusu olarak çeşitli içerikler üretti. Fakat bu alana karşı ilgisi olmadığını fark ederek ikinci senesinde yoluna Kültür Kulübünde devam etti. Reklam-Tanıtım Departmanı ve Organizasyon Departmanında kurumsal iletişimden sorumlu olarak görev almaktadır.

Reklamcılık, girişimcilik, finans ve sanata ilgisi olduğu için ileride bu alanları sentezleyebildiği bir yerde olmak istiyor. “Değiş ki dünyan değişsin” mottosu ile yola çıkan Gizem 2022 yılında Lider Gelişim Programı 6.dönem grubunda olmaya hak kazanmıştır.