Sosyal Medya:

Ece Aydoğdu

Hevesli, azimli, sosyal ve aktif bir hukuk öğrencisi olan Ece, okuduğu bölüme büyük bir tutkuyla bağlıdır. Ufuk Üniversitesi üçüncü sınıf hukuk öğrencisi olup aynı zamanda okulunda Hukuk ve İnsan Hakları Topluluğu ile Münazara Topluluğunda yönetim kurulunda bulunup Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Topluluğunun da başkanlığını yapmaktadır. Ayrıca ELSA Ankara’da Akademik Aktiviteler alanında direktör olarak görev yapmaktadır. Topluluk önünde konuşma ve sunum yapma becerileriyle oldukça ilgilenen Ece, LİGEP bünyesinde de Talks biriminde yer alıp bu alanda çalışmalarını sürdürmektedir.

Üniversiteyi kazanmasından bu yana kendini, kişisel gelişimi ve akademik kariyeri doğrultusunda geliştirmeye adayan Ece, hayatı boyunca hep gelişime ve öğrenmeye açık bir birey olmuştur. Katıldığı çeşitli etkinlikler, konferanslar ve yarışmalar ile kendini daima bir adım öteye taşıma isteği yoğunlaşmıştır.

LİGEP ailesindeki öğrenme sürecinde akademik ve kişisel gelişimi olarak kendi hayallerine, hedeflerine ulaşmayı aynı zamanda bu yolculukta kendisiyle birlikte kendi yolunda ilerlemek isteyen arkadaşlarına da elinden geldiğince networkunu, kişisel ve akademik gelişiminde edindiği tecrübelerini aktararak birlikte gelişmek istiyor. Ece, bu gelişim sürecinde hep birlikte parlatmayı ve parıldamayı arzu edip, ‘fikri hür, vicdanı hür’ vizyonunda yer alıyor.

.