Sosyal Medya:

Duygu Bugday

Ben kimim? Hayatında merak ettiği her konudan bir şeyler edinmeye çalışan ve bunun için yaşamının yetmemesinden biraz da korkarak her anını dolu dolu yaşamaya çalışan bir genç kadınım diyebilirim.

23 Ekim 2002 İstanbul doğumluyum.
Şu an hala devam ettiğim Atletizme ortaokulda başladım.Yıllarca spora devam ederken folklorla, oratoryo-koro kulüplerinin çalışmalarıyla da ilgilendim. Bu kulüplerde çeşitli projeler üretip organizasyonlar düzenleme ve sahne alma fırsatı yakaladım. Bu çalışmalardan artakalan vaktimde öğrendiklerimle yazı yazmaya başladım. Yazdıklarımı hiç çekinmeden paylaşabildiğimde lise hayatımda çeşitli başarılar (il, ilçe dereceleri) elde ettim.

2020 yılında Marmara Üniversitesi’nde Metalurji ve Malzeme Mühendisliği okumaya başladım. Üniversite eğitimimin yanı sıra bu süreçte Yetgen, 23 , YGA gibi eğitim platformlarından kabul alarak çeşitli alanlarda kendimi geliştirme fırsatı elde ettim.
2022 Şubat ayında Co-Influencer adlı Nano Influencer Organik İçerik Üretici Pazarlama platformunda Marketing Specialist olarak çalıştım. Burada çalıştığımız markaların operasyonlarını yönettim, bunun yanı sıra projeler için çeşitli stratejiler ve içerikler ürettim. Böyle başlayan girişimcilik serüvenim sonrasında Co-one App ve Sporsepeti App ile devam etti. Marketing ve içerik üreticiliği üzerine çalışmaya devam ederken Hypers Academy Profesyonel İçerik Üreticiliği eğitimimi tamamladım ve yolumda daha emin adımlarla ilerlemeye başladım.

Girişimcilik ekosistemine olan tutkum kendi projemle birleşti ve şu anda Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi desteğiyle projemi sizlere sunmak üzere çalışıyorum!
Aynı zamanda T3 Vakfı eğitmen-mentor bursiyerlerinden biriyim.

Lider Gelişim Programı kapsamında geçtiğimiz dönem Yönetim Kurulu Üyesi ve Yeni Medya Birimi’nin başkanlığını yürüttüm. Şu anda aynı birimin danışmanlığını yapmaktayım.