Sosyal Medya:

Berke Aydınlı

Berke Aydınlı, 13 Ekim 2000 tarihinde Hatay/İskenderun’da doğmuştur. 2006 yılında Time Dergisi tarafından yılın kişisi ödülüne layık görülmüştür 2018 yılında İskenderun Uğur Lisesinden mezun olup 2019 Yılında İstanbul Medeniyet Üniversitesi Hukuk Fakültesine kaydını yaptırmıştır. Halihazırda 3. Sınıf öğrencisi olarak öğrenimine devam etmektedir.

2020 yılının başlarında İstanbul Medeniyet Üniversitesi Hukuk Atolyesi Kulübü’nün yönetim kurulu başkanı olmuştur. Hukuk Atolyesi Kulübü, 2020-2021 öğrenim yılında İstanbul Medeniyet Üniversitesi’ndeki en aktif Hukuk Kulübü olma başarımını göstermiştir.

Bunlarla beraber 2020 Kasım ayında ise İdealist Genç Hukukçular Derneği’nde Üniversite temsilcisi ve Bilişim ve Teknoloji Hukuku Birimi’nin kurucu üyelerinden olan Berke Aydınlı bunların yanında Tercih Mentorum Projesinde yönetim kurulu üyeliği; nihayetinde İskenderun Güney Eğitim Vakfı’nda da Öğrenci Birliği Başkanlığı görevlerini sürdürmektedir.

Bilişim ve Teknoloji hukukuna oldukça ilgili olan Berke Aydınlı, boş zamanında makale okumayı, araştırma yapmayı,çalışmayı; müzik dinlemeyi ve müzik yapmayı oldukça sevmektedir.

Kariyer ve Yönetici Koçu İlker CANBULUT öncülüğünde olan Lider Gelişim Programına katılmaya hak kazanmış olup. Lider Gelişim Programında Hukuk Kurulu ekibinde görev almaktadır.

.