Sosyal Medya:

Ali Sarp

Ali SARP , 8 Hazran 2000 yılında Adana’da doğdu. Atatürk ilkokulunda öğrenim gördü. Sadık Elliyeşil ortaokulunda okudu. Toros Ve Çağ Anadolu Lselernde öğrenm gördü .

2018 yılında Hacettepe Üniversitesi Endüstri Mühendisliği’ni kazandı. Üniversite’nin ilk yılında geçmiş hayatı boyunca hiç sevmediği ingilizceyi hazırlık sınıfında öğrendi . O dönemde birçok üniversite topluluğuna giren Ali , içinde insan anatomisinin , yapısına olan düşkünlüğüne daha fazla karşı koyamayıp Beykent Üniversitesi Tıp Fakültesine yatay geçiş yaptı Zorlu bölümü okurken kendini rahatlatan şeylerin insanlarla iletişim ve insanlar için bir şeyleri ortaya koymak olduğunu anlayan Ali , Proje Kulübü , Tıp Öğrenciler Birliği Kulübüne girdi ve orda güzel şeyler ortaya çıkararak ikisinin Denetim Kurulu Başkanlığı görevine getirildi.

Gelecekte kendi Hastanesini kurmak hayaliyle yola çıkan Ali olabilecek her koşulda kendini geliştirmeyi temel hedef olarak belirlemiştir.

Gezmekten , Spor yapmaktan , Kitap okumaktan ve ailesi ile vakit geçirmekten keyif alır . Büyük bir Fenerbahçe Taraftarıdır .