Sosyal Medya:

Ahmet Kurtoğlu

Ahmet 26 Mart 2001 tarihinde Ankara’da dünyaya geldi. Müzikle yakından ilgili ve 3 tane enstrüman çalabilmekte. Lise öğrenimini eski adıyla Maarif Koleji olarak bilinen Meram Anadolu Lisesi’nde bitirdi. Liseden sonra ilk 10.000′ e girerek Ankara Üniversitesi Psikoloji bölümünü kazandı. Şu an 4.Sınıf öğrencisi olarak öğrenim hayatına devam etmekte.

Ankara Üniversitesi Pazarlama Topluluğu’na kurulduğu andan itibaren dahil olan Ahmet sırasıyla koordinatörlük, yönetim kurulu üyeliği ve yönetim kurulu başkanlığı görevlerini üstlendi. Halen başkanlık görevine devam eden Ahmet aynı zamanda Ankara Gençlik Meclisi’nin de aktif bir üyesi. Hali hazırda topluluk dışında da çeşitli derneklerde gönüllü olarak faaliyet göstermekte.

İlk staj deneyimini Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’nda yaptı. Bu stajın hemen ardından Rehber Klinik’ in stajına 10.000 başvuru arasından kabul aldı. Şimdi de Gençlik ve Spor Bakanlığı’nda çalışmakta.

Binlerce başvuru arasından girdiği bütün mülakatları başarıyla geçen Ahmet, kariyer ve yönetici koçu İlker Canbulut tarafından sosyal sorumluluk projesi olarak oluşturulan “Lider Gelişim Programı’nda demir leblebinin bir parçası olmaya hak kazandı. Ligep9 grubunda yer alan Ahmet aynı zamanda Ligep Talks ekibinde de aktif olarak rol almakta.