Sosyal Medya:

Seda Nur Hatipoğlu

Seda Nur Hatipoğlu Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi, Uluslararası Ticaret ve Lojistik bölümü mezunudur. Öğrencilerin sesi platformu kurucularından şuanda da Proje Lideri olarak görev almaktadır. Öğrencilerin Sesinde 6 temsilcilikte görev alan 60 kişinin koordinasyonunu yürütmekte olan Seda Nur ayrı zamanda çok sayıda önemli etkinlikte moderatörlük deneyimi olmuştur.

Öğrencilerin Sesi’ nde Türkiye’ de ilk olan Lojistik Öğrenci Kongresi’ nin düzenlemesine liderlik etmiştir. Kongrede sektör temsilcileri ile lojistik bölümü okuyan öğrenci arkadaşlarımızı bir araya getirerek sektörden ve üniversitelerden beklentileri dile getirilmiş yaşanılan sorunlar raporlanarak ilgi makamlara iletilmiştir. En büyük projesinden biri de Öğrencilerin Kariyer Günü’ dür. Bu proje ile firmalar ile güçlü bağlar kurarak bir çok öğrenci arkadaşımıza staj ve istihdam alanı sağlanmasında öncelik etmiştir.

Muğla Sıtkı Koçman Üniversite’ sinden mezun olmadan önce UTL Kulübünün Yönetim Kurulu başkanlığını yürütmüş önemli etkinliklere imza atmıştır.

LİGEP çatımız altında düzenli Mentörlük eğitimleri alarak liderlik yeteneklerini geliştirmeye devam ettirmektedir.

.