Sosyal Medya:

Nisanur İçer

30 Kasım 2005 tarihinde İstanbul’da doğdu ve orada büyüdü. Lise öğrenimini eski adı Reşadiye Numune Mektebi olan Eyüpsultan Anadolu Lisesinde okudu. Lise yıllarını aktif bir şekilde geçirdi. Farklı kişisel gelişim programlarına katıldı. Sosyal EAL adlı okul kulübünün kurulması ve yönetiminden sorumlu oldu. Kulüp bünyesinde gerçekleşen “Kek Festivali”, “Bahar Şenliği” ve piknik etkinliklerinin organizasyon koordinatörlüğünde yer aldı. Bunun dışında lisesinde gerçekleşen farklı organizasyon takımlarında da faaliyet gösterdi.

Eyüpsultan Anadolu Lisesinden birincilikle mezun oldu ve İTÜ Endüstri Mühendisliği bölümüne yerleşti ve şu an ingilizce hazırlık eğitimine devam etmekte.

Bu dönem İTÜ Apis Ar-Ge takımının PR ve Sponsorluk ekibine katıldı. İTÜ Girişimcilik Kulübü’nde aktif üye olarak yer almaya başladı. Kulüp çatısı altında düzenlenen ofis gezilerinin Aralık ayı koordinatörlüğünü yapmakta.

Aynı zamanda uzun bir başvuru sürecinin ardından seçilen 39 gençten biri olarak başladığı Lider Gelişim Programı’nda L9 Grup Elçisi ve LİGEP Challenge Koordinatörü olarak görev almakta.