Sosyal Medya:

Hilal Kırceylan

21 Şubat 1999 yılında Ankara’da doğdu. Lise öğrenimini kazandığı okul olan Sabahattin Zaim Anadolu Öğretmen Lisesinde başlayan Hilal, 2017 senesinde Özel Sınav Temel Lisesinden mezun olarak bitirmiştir. İnönü Üniversitesi Moleküler Biyoloji ve Genetik (İngilizce) bölümüne bir yıl ingilizce hazırlık okuyarak başlamıştır. Üniversitede bir buçuk dönem Tiyatro Kulübünün teknik ekibinde görev alan Hilal, dekor tasarımı, broşür dağıtımı, oyunlara gelen misafirleri karşılama ve yer düzenin ayarlanması konusunda destek olmuştur.

Şuan Üniversite Sanayi ve İşbirliği Topluluğunun AR-GE biriminde çalışmalarına yönetim kurulu üyesi olarak devam etmektedir. İVEK vakfına bağlı olan Genç İVEK oluşumunda üniversite temsilcisi olarak görev yapmakta ve aynı zamanda proje-eğitim geliştirme ekibinde yer almaktadır.

Gelişim yolculuğunu ‘Bilmeden yola çıktığım her işte, yolda o işi öğrenerek ilerledim.’ diye ifade eden Hilal, merak ettiği ve kariyerini planlamayı düşündüğü alanlarda online olarak eğitimler almaya devam etmektedir. Üretken Akademi bünyesinde başvuru yaptığı sekiz adımlık Girişim Koordinatörlüğü eğitimine kabul alıp, başarıyla tamamlamıştır. İnsan Kaynakları Derneği (İKDER) tarafından hazırlanan Stratejik İnsan Kaynakları eğitimini 3. olarak bitirmiştir. Global bir ilaç firması olan Sanofi’nin iş mülakatı simülasyonuna girmiş, katılımcılara işe kimi alırdınız sorusu sorulduğunda en çok oyu alan kişi olmuştur. Aktif olarak Avrupa Birliği kapsamında düzenlenen Erasmus+ projelerini yakından takip eden Hilal, başvuru yaptığı dört projeye kabul edilmiştir.

LinkedIn üzerinden yaptığı paylaşımların bazıları ‘Kişisel Marka Okulu’ ve ‘Teknoloji ve İnovasyon’ sayfalarında tekrar paylaşılmış olup, içerik üretmeyi bir adım daha ileriye götürerek Medium hesabı oluşturmuştur. Bir sosyal platform olan Başlangıç Noktası organizasyonun 21. yüzyıl bakış açısıyla hazırladığı Kırılım Çağı eğitim kitinde öğrenci olarak eğitim almaktadır.

.