Sosyal Medya:

Gülsevim Sevim

Gülsevim Sevim 2001 yılında İstanbul’da doğdu. Lise eğitimini 2019 yılında Kartal Burak Bora Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Aynı yıl içinde Eskişehir Osmangazi Üniversitesi’nde Diş Hekimliği Fakültesi’nde üniversite eğitimine başladı. Şu anda da Diş Hekimliği Fakültesinde son sınıf öğrencisidir.

2019 yılı itibariyle Diş Hekimliği Fakültesi Kulübü olan DÖYAT’ta (Diş Hekimliği Fakültesi Yardımlaşma ve Araştırma Topluluğu) yönetim kurulu üyesi olarak görev aldı. 2020-2021 yıllarında Menti-Mentorluk Departmanında ekip başkanlığı yaparak görevine devam etti. 2022-2023 yıllarında da kulüp başkanlığı görevini sürdürdü hala da görevine devam ediyor.

2022 yılı Aralık ayında yapılan seçimler sonucunda Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Öğrenci Konseyi Başkanı olarak seçilmiş ve görevine halen devam etmektedir. Farklı topluluklarda farklı zamanlarda rol almış ve hala da yeni topluluklarda yeni komisyonlarda rol almaya devam ediyor.

Kariyer ve yönetici koçu İlker Canbulut tarafından sosyal sorumluluk projesi olarak oluşturulan Lider Gelişim Programı’nın bir parçası olmaya hak kazandı.