Sosyal Medya:

Funda Gül Demirci

16 Mart 2001 tarihinde İstanbul’da doğdu. İlkokul, ortaokul ve liseyi ikamet ettiği Ataşehir ilçesinde tamamladı. 2019 yılında Ataşehir Anadolu Lisesi’nden mezun olarak üniversite hayatına giriş yaptı.

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi İngilizce iktisat bölümünü kazandı. Üniversitenin hazırlık yılında tanıştığı Teknoloji Topluluğu’nda aktif görevler alarak ilgisini çeken sosyal medya ile daha yakından ilgilenmeye başladı. İlerleyen dönemlerde topluluğun farklı birimlerinde yazarlıklar yaptı. 2021 Haziran ayında ise Teknoloji Topluluğu’nun yeni dönem başkanı olarak göreve geldi. Topluluktaki görevleri dahilinden oldukça önem verdiği insan ilişkileri konusunda kendini geliştirdi ve kendini geliştirmeye devam ediyor.

Tüm bu faaliyetlerin yanında Eski LİGEP üyemiz Emre Akbaş’ın kurucu ortaklığını yürüttüğü MasterStep’te dijital pazarlama Koordinatörü olarak çalışmaya başladı. Bu süreç içerisinde dijital pazarlama alanında kendini geliştirerek deneyim elde etti. Buradaki görevine hâlâ devam etmekte.

Şimdi ise Funda Gül DEMİRCİ, 2. Sınıf iktisat öğrencisi olarak eğitim hayatına devam etmekte. Bunun yanında ise çeşitli deneyimlerle kendini geliştirmeye devam ediyor.

.