Sosyal Medya:

Ecem Bulut

Ecem, 20 Ağustos 2000’de İstanbul’da doğmuştur. Şehremini Anadolu Lisesi’nde öğrenim gördüğü süre boyunca çeşitli organizasyonlarda aktif görev aldıktan sonra 2019 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği bölümüne yerleşmiştir

Üniversiteye girdiğinden beri öğrenci kulüplerinde aktif görev almıştır. İlk senesinde Organizasyon Komitesi Başkanlığı’nı yürüttüğü İTÜ Markalaşma Kulübü’nün ikinci senesinde Genel Sekreter olarak görev yapmıştır. Pandemi döneminin ilk senesinde Türkiye’nin her yerinden, 49 farklı üniversiteden 103 paydaş oluşumun işbirliğiyle hareket eden WEVisionary’nin ilk etkinliği “Bir Vizyon Projesi WEVisionary’20” projesinde Organizasyon Koordinatörü olarak görev aldı. Bu etkinlik 20 konuşmacının katkıları ve 30,000 katılımcı ile birlikte 11-20 mayıs 2020 tarihlerinde gerçekleştirildi.

Aynı zamanda Çelikel Eğitim Vakfı: Alev Topları Programı üyelerinden olan Ecem, burada da mezun etkinlikleriyle ekosistemin gelişmesine katkıda olmaya çalışıyor.

2021 senesinde Aisin Otomotiv A.Ş.’de stajını gerçekleştirirken bir yandan da Wires Agency bünyesinde dijital medya ve marka kimliği çalışmalarına devam etmektedir.

.