Sosyal Medya:

Betül Günaydın

Betül, 2001 yılında Manisa/Soma’da doğdu. Şu anda İstanbul Medipol Üniversitesi MIS – Yönetim Bilişim Sistemleri 4. sınıf öğrencisi.

Halen Albaraka Türk Bankasının bir yan kuruluşu olan Insha Ventures’ta Fintech Hero pozisyonunda yarı zamanlı olarak çalışmaya devam ediyor. Bu süreçte marketing ve satış alanında becerilerini geliştirmek ve fintech alanındaki bilgisini derinleştirmek amacıyla sürekli olarak kendini geliştirmeye odaklanıyor.

İş dünyasındaki çeşitli deneyimleri arasında Co-Influencer’da Account Specialist olarak 5 ay ve Dokuz Eylül Üniversitesi’nde Project Intern olarak geçirdiği kısa dönem staj programı da yer alıyor.

Aynı zamanda 300’den fazla üyesi bulunan Medipol Üniversitesi Management Information Society’de bir buçuk yıl boyunca yönetim kurulu başkanlığı görevini yürüttü. Ayrıca üniversite öğrencilerini iş hayatına tam donanımlı birer lider adayı olarak hazırlamayı amaçlayan ve uçtan uca ücretsiz bir sosyal sorumluluk projesi olan Lider Gelişim Programı’nda bu dönem sosyal medyadan sorumlu Yönetim Konseyi Üyesi olarak 35 kişilik bir ekip yönetiminden ve büyüme stratejileri üretilmesinden sorumlu.

Sanat, tiyatro ve fotoğraf çekmek hayatta en sevdiği şeylerden bazıları.