Sosyal Medya:

Berfin Bağatarhan

Berfin Bağatarhan, 20 Ağustos 2001 tarihinde İstanbul’da doğdu. Mezuniyetini 2019 yılında Kadir Has Anadolu Lisesi’nde tamamladı ve şu anda Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nde Biyoloji bölümünde 3. sınıf öğrencisi olarak eğitimine devam ediyor.

IAESTE LC METU topluluğunun başkanlığını yürüten Berfin, aynı zamanda IAESTE Central European Region Management Team’de PR Coordinatör olarak görev yapıyor. Bu görevlerinde liderlik becerilerini etkin bir şekilde kullanarak organizasyonların başarıyla yönetilmesine katkı sağlıyor.

ODTÜ Hidrojen Araştırma Laboratuvarı’nda Student Researcher sıfatıyla, Tübitak projesinde bursiyer olarak çalışan Berfin, bilimsel alandaki deneyimini geliştirmeye devam ediyor.

Berfin’in ilgi alanları arasında fotoğraf çekme ve halk oyunları yer alıyor. Bu alanlarda gösterdiği başarılar, kişisel ve sosyal yeteneklerini zenginleştiriyor.

Geleceğe dair hedeflerini belirleyen Berfin, LİGEP’ten edindiği bilgi ve deneyimleri kullanarak kariyerinde güçlü bir lider olmayı hedefliyor. Şu anda LİGEP’in yeni medya departmanında görev alarak liderlik ve medya alanındaki yeteneklerini geliştirmeye devam ediyor.